michael

michael

sobota, 16 marzec 2019 00:00

Planet Head Day

II Finał Planet Head Day odbędzie się już 16 marca 2019 roku. Tego dnia ponownie, solidaryzując się z osobami cierpiącymi na choroby nowotworowe, będziemy golić naszym Bohaterom głowy i malować je na wzór planet. Organizatorzy zadbają również o atrakcje dla wszystkich uczestników i gości, których tematyka skupiać się będzie w obszarze medycyny i nauk przyrodniczych. Finał będzie miał na celu zbiórkę darowizn na remont oddziału św. Mikołaja w Klinice Pediatrii, Hemato-Onkologii i Gastroenterologii Dziecięcej SPSK-1 PUM w Szczecinie.

środa, 10 październik 2018 00:00

Warsztat zdrowej żywności 2

10.10.2018 uczniowie II klasy integracyjnej ze Szkoły Podstawowej nr 54 w Szczecinie wzięli udział w kreatywnych zajęciach edukacyjno-kulinarnych, które odbyły się w hipermarkecie Auchan Szczecin Struga. Na tę okazję utworzone zostało specjalne stoisko, przy którym najmłodsi mieli okazję poprzez zabawę i samodzielne odkrywanie zdobyć informacje dotyczące zdrowego odżywiania. Najważniejszym punktem programu dla najmłodszych uczestników było ozdabianie tart ich ulubionymi owocami.  Spotkanie odbywało się pod czujnym okiem dietetyka.

poniedziałek, 30 lipiec 2018 00:00

Darmowe bilety na mecz Pogon

Dzięki bezpłatnemu zaproszeniu Morskiego Klubu Sportowego POGOŃ podopieczni Stowarzyszenia Rodziców Dzieci Chorych na Białaczkę i inne Choroby Nowotworowe wraz z rodzicami i opiekunami kibicowały zawodnikom POGONI SZCZECIN w meczu z PIASTEM GLIWICE. Pogoda i humory były doskonałe a obejrzenie meczu na żywo z trybun stadionu okazało się niecodziennym przeżyciem.

czwartek, 09 sierpień 2018 00:00

Przekazanie darowizny

Przed kliniką Instytut Gryphius przekazał darowizny na remont Oddziału Świętego Mikołaja. Razem dziękujemy wszystkim naszym partnerom, wolontariuszom i darczyńcom. Nadal czekamy na znaczącą drugą płatność z Rotary, która zostanie rozliczona z drugim finalu Planet Head Day.

środa, 15 październik 2014 00:00

Zostań bohaterem PlanetHead

Dołącz do naszych sławnych Bohaterów, tzw. PlanetHead`ów. Ogol swoją głowę i pomaluj ją w kolorach wybranej planety, aby okazać solidarność z chorymi na raka - pozyskująć darowizny. Zachęcaj ludzi do przekazywania darowizn, ponieważ wspierają Cię i podziwiają Twoją odwagę.
Twoje działanie może być dedykowane grupie lub osobie, która ma dla Ciebie szczególne znaczenie, na przykład członek rodziny, który cierpiał na raka. Spójrz tutaj, jak inni robili to wcześniej.

Zainspiruj siebie i innych, aby zainteresowali się nauką, w związku z wydarzeniem, na którym pozwolisz ogolić i pomalować Twoją głowę. Porozmawiaj ze swoimi przyjaciółmi i z naszym zespołem naukowców z Polski i zagranicy. Weź udział w naszych działaniach i nieformalnych ofertach edukacyjnych podczas wyjątkowego wydarzenia, które na pewno będzie dla Ciebie niezapomnianym.

Wszystkie otrzymane na rzecz PlanetHead`ów darowizny Fundacja Instytut Gryphius przekaże Stowarzyszeniu Rodziców Dzieci Chorych na Białaczkę i Inne Choroby Nowotworowe. Wszystkie darowizny zostaną wykorzystane na remont kliniki Św. Mikołaja w SPSK nr 1 PUM  na Unii Lubelskiej w Szczecinie, gdzie leczone są dzieci chorujące na choroby nowotworowe.

środa, 15 październik 2014 00:00

Wspieraj jako darczyńca

Dzięki darowiznom możesz sprawić, aby młodzi ludzie z naszego regionu nauczyli się angażować społecznie, aby spędzali czas na rozwijaniu aktywnego, zdrowego stylu życia, ciekawości świata i kreatywności, aby stali się młodymi, odpowiedzialnymi członkami naszego społeczeństwa. W ich imieniu wyrażamy nasze serdeczne podziękowania za darowiznę - za bezpośrednią pomoc finansową lub za przekazanie 1% podatku.

Dziękujemy za nagrody, które oferujecie młodym wolontariuszom społecznie zaangażowanym w konkurs "GwiazdoZbiórki": 3 nagrody główne dla każdej grupy wiekowej, a także nagrody specjalne. W szczególności potrzebowalibyśmy grupowych zaproszeń na ciekawe wizyty lub imprezy dla dzieci i młodzieży, otwierające im możliwość spędzenia udanego i aktywnego dnia lub doświadczenia czegoś niezwykłego.

Chętnie przedstawimy Ciebie lub Twoją firmę jako darczyńcę albo partnera w naszych wydarzeniach i kampaniach informacyjnych. Poniżej znajdują się wymagane prawem przepisy dotyczące przekazywania darowizn.

Regulamin darowizna finansowa

Regulamin darowizna rzeczowa